فعالیتهای پیروز گستر:

1.واحد بازرگانی شرکت ایزوگام پیروزگستر

2.واحد فنی و مهندسی شرکت ایزوگام پیروزگستر

3.واحد انبار و پشتیبانی شرکت ایزوگام پیروزگستر

4.واحد مهندسی فروش شرکت ایزوگام پیروزگستر

 


1.  واحد بازرگانی : شرکت عایق رطوبتیپیروزگستر

 

فعالیتهای واحد بازرگانی شرکت ایزوگام پیروز گستر  با داشتن کارکنان متخصص و توانمند در امور شناسائی  منابع جدید تهیه مواد اولیه با کیفیت  و به روز رسانی اطلاعات و منابع ،همچنین حمل و ترخیص کالا و انعقاد قراردادهای شرکت ایزوگام پیروز گستر با شرکای تجاری بازوی قدرتمند شرکت ایزوگام پیروزگستر در پیشبرد اهداف شرکت می باشد,در این بخش به دلیل سرعت بالا  وتغییر قیمت لحظه ای مواد اولیه ، سیستم خرید مواد اولیه ، لزوم تصمیم گیری سریع نیاز به واحد بازرگانی سریع و چالاک می باشد تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن و با مناسبترین  قیمت مواد اولیه شرکت را تامین نمایدکه شرکت ایزوگام پیروز گستر در این عرصه نیز بسیار موفق عمل نموده بطوریکه خود شرکت تامین کننده بخشی از مواد مورد نیاز سایر واحدهای تولیدی عایق رطوبتی همکار می باشد.

ایزوگام پیروزگستر،در سال حمایت از کالای ایرانی از کلیه تولید کنندگان مواد اولیه داخلی دعوت به عمل می آورد تا نسبت به تکمیل و ارسال فرم های ارائه شده در سایت جهت حضور در لیست شرکتهای مورد تائید این شرکت جهت تهیه  مواد اولیه اقدام نمایند.

 فعالیتهای پیروز گستر فعالیتهای پیروز گستر


2. واحدفنی و مهندسی شرکت عایق رطوبتی پیروزگستر

 

6b2c84ac 1a35 4702 a68e 7251993d5d2d 300x213 فعالیتهای پیروز گستر

 

معاونت فنی مهندسی شرکت پیروزگستر متشکل از  واحد کنترل کیفیت ،  طرح توسعه , ارزیابی  ، می باشد, گروه فنی و مهندسی با ماموریتی متفاوت تشکیل شد, ماموریت این واحد ترکیب دانش و تجربه و استفاده واقعی از علم مهندسی بوده است, شکل گیری این واحد بر اساس نیاز موجود در بازار عایق رطوبتی آغاز شده است و یکپارچگی کاملی در بین همه واحد های وابسته به این شرکت به وجود آمده

ما به کیفیت محصول نهایی و و رضایت مشتری می اندیشیم, یکپارچگی در واحد فنی و مهندسی در سطر اول و خطوط راهنمای آن قرار دارد, برای واحد فنی و مهندسی تنها تولید عایق مهم نیست بلکه زمان، هزینه وکیفیت انجام کار در اولویت می باشد, جهت حفظ انسجام و یکپارچگی ، ما نگاهمان را تغییر داده ایم, زیرا وظایف حیطه مهندسی کنترل کیفیت دقیق تر از مهندسی تولیدمی باشد, در این شرکت همواره از ایده های نو در زمینه بهینه سازی تولید عایق رطوبتی استقبال می گردد وموفقیت های اخیرشرکت  از نظر فنی به خاطر یکپارچگی در طراحی مهندسی و اجرای برنامه ها با دقت و کیفیت مناسب بوده است, بلند پروازی ، ریسک پذیری و مسوولیت پذیری باعث شده است تا عایق های تولیدی در این در این شرکت پیرو روش های نوین باشد و دستورالعمل های قدیمی و تکراری و روش هایی که تاریخ مصرف آنها تمام شده است مورد استفاده قرار نگیرد.

 


3. پشتیبانی و انبار :شرکت عایق رطوبتی پیروزگستر

 

08088c3c bffb 4958 a014 b0daedeb406f 300x225 فعالیتهای پیروز گستر فعالیتهای پیروز گسترc28edac0 b65c 4dd1 b7c6 cb70e952de66 300x283 فعالیتهای پیروز گستر

 

پشتیبانی و انبار  مرکزی شرکت پیروزگستر در کارخانه مشتمل بر سوله سر پوشیده به مساحت 5 هزار متر مربع که دارای سیستم متمرکز و به روز انبارداری میباشد, کاربرد این انبار  جهت  دپوی محصولات شرکت ایزوگام پیروزگستر و تحویل بموقع کالا به نمایندگان  شرکت ایزوگام پیروز گستر می باشد.

 


 

 

4. واحد مهندسی فروش : شرکت عایق رطوبتی پیروزگستر

 

 

 فعالیتهای پیروز گستر

7c39d04a 2fba 44f4 9c12 45a67025cc8c 294x300 فعالیتهای پیروز گستر

 

شرکت ایزوگام پیروزگستر  در راستای مشتری مداری و با پشتوانه نیروهای مجرب، متعهد به مشاوره و پاسخ گویی مشتریان است. یکی از اصلی ترین اهداف شرکت، همراهی مشتری تا رسیدن به محصول نهایی می باشد. لذا مهندسان و متخصصان ما هر لحظه آماده مشاوره و رفع مشکلات فرایندی، فرمولاسیون و بهینه سازی فرایند فروش مشتریان می باشند.

با توجه به نیاز مشتریان در زمینه ی فرمولاسیون و نحوه ی تولید عایق رطوبتی مرتبط با شرایط اقلیمی هر منطقه یا کشور ، بخش مهندسی فروش کارخانه زیر نظر واحد تحقیق و توسعه راه اندازی شده است . در ابتدا، اهم فعالیت های این بخش در خصوص رفع مشکلات مشتریان و پاسخ گویی به آنها تعریف شده است.

با توجه به خط مشی شرکت ایزوگام پیروزگستر و نیاز بازار، خدمات این بخش نیز گسترش پیدا کرده است و مشاوره اجرا و مشاوره فنی به تعهدات قبلی اضافه شد .

هم چنین ، به دلیل اینکه این بخش رابط فنی میان مشتری و قسمت تحقیق و توسعه ی کارخانه پیروزگستراست ، می تواند محصولات کارخانه را متناسب با نیاز مشتری تغییر داده و کیفیت وخصوصیات مورد نظر مشتری را تأمین کرده و در کنار مشاوره های فنی، مشتری را تا هنگام تولید محصول مطلوب ( با هزینه ی تمام شده متناسب )  و ایجاد شرایط خرید مطمئمن و لذت بخش همراهی کند..

تعهد شرکت  پیروزگستر به نوآوری و سرمایه گذاری مستمر، آمادگی شرکت ایزوگام پیروز گستر را نه تنها برای ارضای نیازها و خواسته های امروز مشتریان بلکه برای تغییرات و چالش های آینده نیز کاملأ تضمین می نماید

 

 

 

                                                    ایزوگام پیروزگستر ، سروش آرامش

 

a706e805 18fa 4e12 b544 bf8b3714001e 300x300 فعالیتهای پیروز گستر