عایق رطوبتی

نویسنده : کربلایی موضوع : بدون دسته بندی بدون دیدگاه

 عایق رطوبتی

عایق رطوبتی پیروزگستر

بررسی تکنولوژی جدید درعایق رطوبتی دیوار

یکی از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است برای یک ساختمان به وجود بیاید و آن ساختمان را دچار تخریب کند رطوبت و نم میباشد که گاهی اوقات جبران ها بسیار خطرناک و جبران ناپذیر هستند ،با استفاده از عایق رطوبتی  دیوار شما میتوانید سالها خیالتان از بابت رطوبت دیوار هایتان آسوده باشد عایق رطوبتی دیوار که با تکنولوژی های جدید تولید میشوند دارای کیفیت بالا، با دوام و پایدار هستند .

انواع روش های عایق رطوبتی دیوار و ساختمان

برای عایق رطوبتی ساختمان و عایق رطوبتی دیوار روش های متفاوتی وجود دارد از اولین روش ها که هنوز هم مورد استفاده قرار میگیرد عایق با استفاده از ایزوگام میباشد که در ادامه به بررسی آن میپردازیم ، دومین روش عایق کردن به وسیله قیر و گونی میباشد که همچنان با وجود معایب مورد استفاده میباشد اما بسیار کم ، سومین روش عایق رطوبتی های جدید با تکنولوژی های جدید عایق نانوپلیمری میباشد که تقریبا تمام معایب روش های قبل را رفع کرده است.

تعریف عایق رطوبتی به طور کلی

به طور کلی عایق رطوبتی شامل لایه هایی میباشند که دارای ترکیبات خاص خود هستند و بر روی مساحت مورد نظر برای جلوگیری از نشت هر گونه نم و رطوبت مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین عایق رطوبتی دیوار در اصطلاح با عایق رطوبتی سقف هیچ فرقی نمیکند و به صورت یکسان هستند .

انواع عایق رطوبتی دیوار

عایق های رطوبتی با توجه به موادی که در ترکیباتشان دارند ، انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع عایق در مکان ها و آب و هواهای مختلف میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند البته بعضی عایق ها به صورت ویژه هستند و در همه ی موارد کاربرد دارند .

تشریح روش عایق رطوبتی  با قیر

در این روش از ترکیب دو ماده که به صورت جدا هستند به نام های قیر و گونی تشکیل میشود این مواد در مسیر تهیه مخلوط و یا به بیانی ترکیب میشوند این روش تقریبا منسوخ شده به حساب می آید زیرا دارای معایب بسیار زیادی میباشد .